Łóżeczko dla niemowlaka, które rośnie wraz z dzieckiem

Bardzo popularnym rozwiązaniem dla nowo upieczonych rodziców jest kupno łóżeczka składanego, które rośnie wraz z dzieckiem. Do łóżeczka potrzeba dokupić wszystkie niezbędne akcesoria, aby konwersja była możliwa. Jednakże oszczędzi Ci to dużo czasu, a do wykonywania modyfikacji jest ot niezbędne. Aby takie łóżeczko zmodyfikować reguluj ramę i boki. W ten sposób uzyskasz większe łóżko dla dziecka. Dużo ciekawych modeli możesz znaleźć na stronie Pinio

Dodatkowe funkcje w łóżeczku

Wbrew pozorom łóżeczko nie musi służyć tylko do spania. Kupując modyfikowane łóżeczko oraz dodatkowe części do niego jesteś w stanie przekształcić je w miejsce do przewijania za pomocą jednej nakładki. Takie łóżeczko posiada dużo zalet. Nakładki nie są przymontowane na stałe, dlatego też może być ona wykorzystana w innym meblu. Gdy Twoje dziecko się narodzi zdasz sobie sprawę, że nie obejdziesz się bez miejsca do przewijania go. Dlatego często zaleca się zaopatrzenie w nakładki bądź osobny stolik do przewijania dziecka.

Łóżeczko z komodą – to możliwe

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów łóżeczek dziecięcych. Przykładowo znajdziemy też takie pod którym znajdziemy szufladę. Dla rodziców jest to niezwykle praktyczna rzecz. W ten sposób zawsze i wszędzie będziesz miał pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy. A jeśli zaraz obok masz przewijak to idealne miejsce do przechowywania ubranek lub niezbędnych artykułów higienicznych dla niemowlaka.