Ciekawostki

Przy problemach z ciałem – tabletki Colostrum

Siara bydlęca zawiera Colostrum bovinum. Jest to substancja, która ma wiele składników, działających wiele dobrego dla naszego organizmu. Może wspomóc takie przypadłości jak np. leczenie biegunki, dodatkowo może wzmacniać układ odpornościowy, zapobiegać infekcjom górnych dróg oddechowych, zmniejszaniu przepuszczalności GI i poprawie wyników sportowych. Zwalcza również bakterie, wirusy i grzyby, oraz pomaga w regulacji pracy układu pokarmowego.

Skąd pomysł wykorzystywania colostrum?

Dobroczynne właściwości colostrum znane są już od stuleci. Stosowanie siary zarówno do celów leczniczych, jak i duchowych zostało udokumentowane w tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej. Siarę stosowano u niemowląt jako ochronę przed infekcjami na przełomie XIX i XX wieku. Obecnie dodaje się do niej ludzką laktoferynę- białko, które wspomaga pracę układu pokarmowego. Sprawdza się również u sportowców, którzy chcą szybko regenerować swoje ciało po treningach.

Regularne stosowanie przynosi korzyści

Skutecznie i regularne przyjmowanie tabletek colostrum pozwoli na osiągnięcie założonych przez siebie celów i wzmocnienie organizmu. Powinno być ono również jak najbardziej naturalne, i kupowane ze sprawdzonego źródła. Na stronie Geneactiv, znaleźć można i zamówić colostrum w tabletkach bezpośrednio u producenta. Jest to produkt, którzy jest niezwykle dobrze tolerowany przez organizm. W niewielu przypadkach mogą wystąpić dolegliwości żołądkowo-jelitowe (np. nudności, wzdęcia, biegunka).