Ciekawostki

Wanna owalna do zabudowy – kompletny poradnik przed zakupowy

Owalne kształty to symbol harmonii i przytulności. Wanna owalna do zabudowy nadaje łazience zmysłowy nastrój i zapewnia niezrównaną estetykę. W zależności od dostępnej przestrzeni możesz wybierać pomiędzy lekko zaokrąglonymi miskami o różnych rozmiarach. Odpływ centralny, obecny w większości modeli, zapewnia większą wygodę i komfort w łazience dla dwojga.

Wanna wolnostojąca okrągła – poznaj jej wszystkie zalety

Wanna jest centralnym elementem każdej łazienki i miejscem, w którym można się zrelaksować i zaznać pełnego spokoju. Wanna wolnostojąca okrągła o symetrycznych kształtach tworzy relaksującą atmosferę i są zachęcającym miejscem wyciszenia, w którym można uciec od zgiełku dnia codziennego i oddać się maksymalnemu relaksowi bez narożników i krawędzi.

Wanny owalne łączą miejską nowoczesność ze stylem łazienek minionych epok, będąc oryginalnym kształtem wanny i symbolem dobrobytu i luksusu. Nowoczesne wanny owalne tworzą połączenie doskonałego designu i nowoczesnych materiałów, a wszystko to w różnych kształtach i wzorach, które zaspokoją wszystkie pragnienia. Okrągły kształt pozwala leżeć w owalnej wannie zawsze z maksymalnym komfortem, nawet podczas długich kąpieli.

Wanny owalne – wszystko, co powinieneś wiedzieć przed jej zakupem

Wanny owalne zachwycają doskonałym wykonaniem, nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwem oraz materiałami, które są równie cenne, co trwałe.

Wannę owalną możesz zamontować w rogu lub ustawić jako wolnostojącą, dzięki czemu do wanny będzie można wejść z dowolnej strony. To, gdzie dokładnie umieścić wannę, zależy głównie od miejsca w łazience i oczywiście od osobistych upodobań.

W odpowiednio dużej łazience możesz swobodnie wybrać miejsce instalacji wanny. Na środku pokoju możesz umieścić i podświetlić wannę wolnostojącą okrągłą. Aby mieć dostęp do wanny z dowolnej strony, należy pozostawić 55-60 cm wolnej przestrzeni na każdą ścianę zewnętrzną. Ponadto rury zasilające i odpływowe pod podłogą muszą być poprowadzone aż do wanny – zadanie to najlepiej pozostawić do wykonania instalatorom.

 

Dzięki temu, że wanna owalna do zabudowy jest wyposażona w eleganckie nóżki, Twoja łazienka zostanie ozdobiona dodatkowym elementem ekskluzywnego stylu, który podkreśli Twoją osobistą oazę dobrego samopoczucia. Alternatywnie umieść wannę na małym postumencie, który możesz harmonijnie przykryć płytkami lub panelami, dodając subtelnego oświetlenia.